ONE MAN BAND „PETER“

V hudobnej sfére profesionálne pôsobím od roku 1994 ako klávesák, klavirista a spevák. Vystupujem prevažne ako jednočlenná kapela pod umeleckým menom „One Man Band PETER“, ale pokiaľ si to príležitosť vyžaduje, viem rozšíriť svoju kapelu na duo so speváčkou, alebo prípadne na trio so speváčkou a ďalším členom.

Môj pestrý hudobný repertoár pozostáva okrem iného aj z tzv. Evergreenov, skladieb 70-tych a 80-tych rokov, rockových hitov, ľudoviek a taktiež aj z najnovších hitov zahraničnej a domácej tvorby. Samozrejme, ak si to situácia vyžaduje, viem vytvoriť aj príjemnú hudobnú atmosféru vhodnú na počúvanie pri večeri alebo na recepciách. Všetky tieto hudobné štýly vždy kombinujem tak, aby sa hostia cítili čo najpríjemnejšie a aby celková hudobná atmosféra odrážala druh podujatia, na ktorom účinkujem.

V rámci mojich bohatých skúseností som vystupoval na množstve rôznych podujatií a akcií, či už v hoteloch, baroch alebo na výletných lodiach. Ako hudobník poznám a mám skúsenosti s publikom v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Holandsku, Maďarsku, Taliansku, či Francúzsku a účinkoval som na lodiach plaviacich sa po Dunaji, Rýne či Rhône. Ovládam plynulo nemecký a čiastočne aj anglický jazyk.

Z významných štvor a päť hviezdičkových hotelov, s ktorými som spolupracoval by som rád spomenul Hotel Maritim Köln, Hotel Maritim Travemünde, Hotel Seeschlößchen Timmendorfer Strand, Hotel Maritim Timmendorfer Strand, Parkhotel Lindner Oberstaufen, Parkhotel Adler Hinterzarten, Hotel Sheraton Bolzen, IFA Hotel Alpenrose Mittelberg, Posthotel Mittenwald, Hotel Belvédére Wengen, Hotel Bristol Leukerbad, Termálhotel Bükk a ďalšie. Výber referencií a mojich ďalších spokojných klientov môžete nájsť v sekcii referencie.

Vždy dbám na to, aby mojím podpisom bola dobrá nálada, spokojnosť a príjemné spomienky. Môžete sa preto spoľahnúť na výborný zvuk, profesionálne vystupovanie a na kvalitný hudobný zážitok.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Peter Szitka
Hlavná 11, 92526 RECA
SLOVAKIA

SK: +421 903 841 499
D: +491 767 811 346 5

pszitka@gmail.com
szitka@szm.sk
www.peterszitka.com

REFERENCIE

Či už sa jedná o jednoduchú recepciu, príjemné posedenie v bare alebo večeru v reštaurácii, prípadne o pestrý hudobný program na výletnej lodi, spokojnosť hostí a mojich klientov je vždy prvoradá. Presvedčte sa sami, ako moje služby vnímajú klienti, s ktorými som mal možnosť spolupracovať, a ktorý sa so mnou podelili o svoj názor.